A do Z Lista czasopism elektronicznych dostępnych w Bibliotece. Czasopism można szukać poprzez: tytuł, dziedzinę oraz ISSN.
Serwisy e-czasopism Bazy czasopism elektronicznych. Umożliwiają poszukiwania artykułów na konkretny temat i dostęp do pełnych tekstów.
Web of Science Platforma umożliwiająca dostęp do produktów wydawnictwa Thomson Reuters takich jak: Web of Science (pakiet baz bibliograficzno-bibliometrycznych tzw. indeksy cytowań), Journal Citation Reports (ranking cytowalności czasopism), EndNote Web (program do tworzenia bibliografii). Zobacz również

 

Zobacz również:

A R I A N T A - Naukowe i Fachowe czasopisma elektroniczne Informacja o polskich naukowych i fachowych czasopism dostępnych w formie elektronicznej. Zawiera m.in. dane bibliograficzne, informacje o dostępności
i linki do pełnych tekstów.
Elektronische Zeitschriftenbibliothek EZB (Electronic Journals Library) Baza pełnotekstowych czasopism naukowych prowadzona przez Bibliotekę Uniwersytetu w Regensburgu. Umożliwia dostęp do ok. 25656 darmowych tytułów.

Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Wita Stwosza 53
80-308 Gdańsk
tel. 58 523 32 10, 58 523 32 11
fax 58 523 32 09
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego 2014