Uwagi i propozycje zasobów do testowania prosimy kierować na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Zapraszamy do testowania prawniczych czasopism elektronicznych kolekcji Bentham Science Publisher's Content (2000 - 2018) jednego z największych wydawców publikacji poświęconych naukom ścisłym, medycynie i farmacji. Wydaje czasopisma w wersji online o wysokiej cyttowalności  oraz ksiązki, podręczniki , monografie, bibliografie i materiały konferencyjne.
Dostęp z sieci uczelnianej.

1. Baza jest dostępna pod adresem: www.Eurekaselect.com
2. Ingentacorrect.com

Test potrwa od 15.11.2018 do 15.02.2019. Zapraszamy do korzystania z bazy oraz nadsyłania opinii o jej przydatności!

 

2.Zapraszamy do testowania bazy EBSCO MLA International Bibliography with Full Text. Jest to pełnotekstowa wersja bazy MLA International Bibliography.Baza zawiera dostęp do ponad 1000 pełnotekstowych czasopism, których tematyka obejmuje: literaturę, języki, językoznawstwo, folklor, teorię literatury i krytykę literacką, sztukę dramatyczną i historyczne aspekty drukarstwa i działalności wydawniczej.
Baza zawiera również MLA directory of Periodicals - własny tezaurus używajacy deskryptorów do katalogu.

Baza dostępna jest pod adresem: https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&profile=ehost&defaultdb=mlf&groupid=main
Test potrwa od 18.09.2018r do 16.11.2018r.