Biblioteka Główna UG serdecznie zaprasza na XIV Bałtycki Festiwal Nauki, który odbędzie się 24 maja (środa) 2017 r. w godz. 8.00-14.00.
Szczegółowy program zamieszczono poniżej.

XIV Bałtycki Festiwal Nauki w Bibliotece Głównej UG - PROGRAM (24 maja 2017 r.)

Nazwa imprezy Opis imprezy Adresat Miejsce Kontakt
1. "Od wydawcy do czytelnika, czyli droga książki w bibliotece" - warsztaty. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać „drogę książki” od wydawcy aż do bibliotecznej półki: będą mogli ostemplować, okleić i wprowadzić opis książki do katalogu online.

gimnazjum

III p. s. 3.37

Oddział Informacji i Promocji

Zgłoszenia przyjmujemy
do 20 maja na adres:

ZAPISY ZAKOŃCZONE
Zapraszamy w przyszłym roku

2. "Okładka zdobi książkę" - warsztaty. Warsztaty podczas których uczniowie zaprojektują swoją okładkę na książkę.
SP kl. IV-VI

II p. s. 2.32
3. "W bibliotecznym labiryncie" - zwiedzanie gmachu biblioteki. Goście będą mieli okazję odwiedzić miejsca na co dzień niedostępne dla czytelnika. SP.kl.IV-VI
gimnazjum