Drukuj

Biblioteka Główna UG i American Society for Microbiology (ASM) serdecznie zapraszają do korzystania z ASM's Bio-Resource Center (BRC) - czytelni ulokowanej na trzecim piętrze budynku Biblioteki Głównej. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane z inicjatywy młodej ambasador American Society for Microbiology na Polskę, Joanny Karczewskiej-Golec, we współpracy z dyrekcją i pracownikami Biblioteki Głównej UG.

BRC jest inspirującym miejscem do pracy i nauki wyposażonym w:

Aby ułatwić pracę i naukę, czytelnia została wyposażona w drukarkę, skaner, kserokopiarkę i inne urządzenia biurowe. Czytelnia jest otwarta dla wszystkich, którzy szukają dostępu do najnowszej wiedzy. Kartę dostępu należy pobrać w administracji budynku Biblioteki Głównej UG na parterze (tylko do godz. 15.00!). Po pobraniu karty z czytelni można korzystać w godzinach pracy Biblioteki.

Utworzenie i wyposażenie Bio-Resource Center zostało sfinansowane ze środków American Society for Microbiology i Biblioteki Głównej UG.

Kontakt w sprawie BRC: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.