Uwagi i propozycje zasobów do testowania prosimy kierować na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.1. Zapraszamy do testowania bazy SAGE Knowledge, SAGE Video, SAGE Journals. Jest to to wielodziedzinowa baza danych, która gromadzi pełne teksty artykułów z czasopism naukowych z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, nauk o zdrowiu, biomedycyny, inżynierii wydawanych przez prestiżowe wydawnictwo SAGE. Wszystkie artykuły i materiały można pobrać w kilka sekund w  różnych formatach co jest przydatne podczas prezentacji na konferencje. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z kolekcji VIDEO wykładów i materiałów  dla Psychologii - SAGE Video Psychology
SAGE Video Counseling and Psychoteraphy, Mediów i Komunikacji - SAGE Video Media and Communication Dostępna jest także opcja automatycznego cytowania danych. Bazy SAGE są dostępne z  komputerów w sieci uczelnianej.

Baza jest dostępna pod adresem: SAGE Knowledge
SAGE Journals
SAGE Video

Test potrwa od 21.03.2019 do 25.04. 2019.  Zapraszamy do korzystania! Wszelkie uwagi o bazie prosimy kierować do Aleksandra Pańka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.