Uwagi i propozycje zasobów do testowania prosimy kierować na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Zapraszamy do testowania czasopism elektronicznych z kolekcji Bentham Science Publisher's Content (2000 - 2018) jednego z największych wydawców publikacji poświęconych naukom ścisłym, medycynie i farmacji. Wydaje czasopisma w wersji online o wysokiej cytowalności  oraz książki, podręczniki , monografie, bibliografie i materiały konferencyjne.
Dostęp z sieci uczelnianej.

1. Baza jest dostępna pod adresem: www.Eurekaselect.com
2. Ingentacorrect.com

Test potrwa od 15.11.2018 do 15.02.2019. Zapraszamy do korzystania z bazy oraz nadsyłania opinii o jej przydatności!

2. Zapraszamy do testowania bazy Statista. Jest jedną z największych na świecie platform zawierających statystyki i dane rynkowe ,która umożliwia dostęp do ponad 1,5 miliona statystyk ,prognoz, dokumentacji, raportów i infografik z ponad  22500 źródeł. Wszystkie dane można pobrać w kilka sekund w czterech różnych formatach co jest przydatne podczas prezentacji na konferencje.Dostępna jest także opcja automatycznego cytowania danych.
Dostęp z sieci uczelnianej.

1.Baza jest dostępna pod adresem: https://www.statista.com/

Test potrwa od 16.01.2019 do 29.02.2019.  Zapraszamy do korzystania!