Uwagi i propozycje zasobów do testowania prosimy kierować na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Zapraszamy do testowania bazy DUKE UNIVERSITY PRESS wydawnictwa uniwersyteckiego Duke University. Wydawnictwo DUKE UNIVERSITY jest na 7 miejscu nowej listy ministerialnej. Baza oferuje zasoby elektroniczne książek i czasopism z wielu dziedzin humanistycznych i społecznych - kolekcje z dziedzin: sztuka,historia sztuki, studia azjatyckie,studia o płci, studia latynoamerykańskie, studia o muzyce i dźwięku, studia o religii.

Dostęp w sieci UG od 04.06. do 03.07.2019 pod linkiem https://read.dukeupress.edu/

2. Zapraszamy do testowania Oxford Journals Collection prestiżowego Wydawnictwa Oxford University Press. Zawiera bezpłatny dostęp do jednych z najczęściej cytowanych i recenzowanych czasopism z dziedzin nauk matematycznych i przyrodniczych, społecznych i humanistycznych oraz medycyny i prawa, z których ponad 70% publikowanych jest we współpracy z wieloma najbardziej wpływowymi towarzystwami naukowymi na świecie.Ponad 70 % tytułów czasopism OUP to tytuły posiadające Impact Factor.

Dostęp w sieci UG od 06.06.2019 do 02.08.2019 pod linkiem https://academic.oup.com/journals/
Dostęp do full text od roku 1996 do bieżącego.