Spis treści

Uwaga !
Wypożyczenia międzybiblioteczne są realizowane wyłącznie w Bibliotece Głównej
- materiały drukowane sprowadzane są
tylko z bibliotek krajowych.
Szczegółowe zasady : wypożyczalnia.międzybiblioteczna.pdf.

 

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna sprowadza z bibliotek krajowych i zagranicznych książki, kopie artykułów z czasopism oraz inne materiały, których nie posiada Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego ani inna biblioteka w Trójmieście.
Ze sprowadzonych materiałów można korzystać wyłącznie w czytelni,  w terminie określonym przez instytucję wypożyczającą.

Wykaz bibliotek, w których realizowane są wypożyczenia międzybiblioteczne:

Biblioteka Godziny otwarcia
Biblioteka Główna, parter, pokój 0.57
telefon 58 523 32 18, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek
wtorek-piątek
9.00-17.00
9.00-16.00
Biblioteka Ekonomiczna
telefon 58 523 13 06, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

poniedziałek-piątek

 

 

9.00-14.00

Biblioteka Matematyczno-Fizyczna
telefon 58 523 22 55, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka Prawna
telefon 58 523-29-39, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka Humanistyczna
telefon 58 523-21-32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Zamówienia z bibliotek zagranicznych realizowane są jedynie w Bibliotece Głównej oraz Bibliotece Ekonomicznej.