Zapraszamy pracowników naukowych wraz ze studentami ze wszystkich trzech szczebli edukacji akademickiej na szkolenia z zakresu wyszukiwania informacji w naukowych bazach danych i czasopismach elektronicznych. Celem szkoleń jest przekazanie słuchaczom podstawowej wiedzy i wykształcenie umiejętności wykorzystania dostępnych na Uniwersytecie Gdańskim baz danych w pracy naukowej, badawczej i dydaktycznej.

Program i formułę szkolenia ustalamy każdorazowo w porozumieniu z osobą prowadzącą zajęcia, uwzględniając potrzeby naukowe studentów dotyczące wyszukiwania, przetwarzania i analizy informacji w obrębie danej dziedziny i obszaru badawczego.

Jesteśmy do dyspozycji w godzinach od 8.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku w Bibliotece Głównej.

Szkolenia prowadzimy także na wydziałach UG. Kontakt: Oddział Informatyzacji – Zarządzanie i Udostępnianie Baz Danych BG UG,
tel. 58 523 33 11, dr Beata Bartczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mgr Aleksandra Pańka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..