Drukuj

Opłaty z tytułu nieterminowego zwrotu egzemplarzy wypożyczonych w BUG oraz prolongaty ważności konta bibliotecznego można regulować przelewem.

Opłata za prolongatę konta
Zanim zrobisz przelew za przedłużenie konta (5,00 zł)*, skontaktuj się z wypożyczalnią mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), żeby uzyskać informację czy przedłużenie konta jest możliwe. Prześlij niezwłocznie potwierdzenie przelewu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Otrzymany przez BUG dowód wpłaty jest podstawą do prolongowania konta bibliotecznego.

Opłata za nieterminowy zwrot książek
Kwotę do zapłaty znajdziesz w zakładce Konto, po zalogowaniu się do swojego konta w katalogu BUG. Prześlij niezwłocznie potwierdzenie przelewu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Otrzymany przez BUG dowód wpłaty jest podstawą do usunięcia opłaty z konta bibliotecznego.

Dane do przelewu:

Bank PeKaO IV O/Gdańsk
59 1240 1271 1111 0010 4368 2415

W tytule przelewu wpisz:
"Numer karty bibliotecznej + nazwisko + imię – prolongata konta" lub
"Numer karty bibliotecznej + nazwisko + imię – nieterminowy zwrot książek".

Przypominamy, że opłaty można dokonać także osobiście wyłącznie przy użyciu karty płatniczej.

* Cennik usług bibliotecznych i opłat pobieranych w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego w roku akademickim 2019/2020 (Tabela 1 pkt.3).