Spis treści

Uwaga !
Zamówienia będą realizowane w miarę dostępności bibliotek współpracujących z BUG z zachowaniem środków bezpieczeństwa sanitarnego, w tym kwarantanny trwającej 3 dni. W związku z tym czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Szczegółowe zasady : wypożyczalnia.międzybiblioteczna.pdf

 

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna sprowadza z bibliotek krajowych i zagranicznych książki, kopie artykułów z czasopism oraz inne materiały, których nie posiada Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego ani inna biblioteka w Trójmieście.
Ze sprowadzonych materiałów można korzystać wyłącznie w czytelni,  w terminie określonym przez instytucję wypożyczającą.

Wykaz bibliotek, w których realizowane są wypożyczenia międzybiblioteczne:

Biblioteka Godziny otwarcia
Biblioteka Główna, parter, pokój 0.57
telefon 58 523 32 18, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek-piątek 9.00-16.00
Biblioteka Ekonomiczna
telefon 58 523 13 06, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

poniedziałek-piątek

 

9.00-14.00

Biblioteka Prawna
telefon 58 523-29-39, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka Humanistyczna
telefon 58 523-21-32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Zamówienia z bibliotek zagranicznych realizowane są jedynie w Bibliotece Głównej oraz Bibliotece Ekonomicznej.